Wiadomości z Mysłowic

Na S1 dachował samochód

  • Dodano: 2020-04-22 09:00

Przedwczoraj na mysłowickim odcinku trasy S1 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego.

Kierujący volkswagenem mężczyzna wypadł z drogi, uderzył w bariery energochłonne i dachował na pasie zieleni. Na miejsce zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na szczęście nikt z osób postronnych nie ucierpiał w tym zdarzeniu, a kierowcę policjanci ukarali mandatem.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło przedwczoraj około godziny 15.50 na mysłowickim odcinku drogi ekspresowej S1. W rejonie zjazdu na ul. Białobrzeską kierujący volkswagenem 35-letni mężczyzna, na skutek nieprawidłowego manewru skręcania stracił panowanie nad samochodem. Volkswagen wypadł z drogi, uderzył w bariery energochłonne i dachował na pasie zieleni oddzielającym jezdnie. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, którego załoga przebadała kierującego. Na szczęście nikt z osób postronnych nie ucierpiał w tym zdarzeniu, a kierowca doznał jedynie ogólnych potłuczeń. Za spowodowanie kolizji drogowej ukarany został przez policjantów mandatem i punktami karnymi.

Panujące w ostatnich dniach dobre warunki atmosferyczne zdecydowanie poprawiają komfort jazdy kierowców. Niestety w wielu przypadkach powodują też zmniejszenie ostrożności. Dlatego też apelujemy o ostrożną jazdę, przestrzeganie przepisów oraz rozsądek na drodze. Przed podróżą należy sprawdzić również stan techniczny pojazdu.

Bezpieczeństwo na drodze zależy od każdego uczestnika ruchu drogowego. Zadbajmy o siebie nawzajem, by każdy szczęśliwie dotarł do celu.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Myslowiczanka

    Cz przypadkiem Lotnicze Pogotowie Ratunkowe nie ma za dużo pieniędzy i paliwa ,skoro do tak błahych sytuacji interweniuje?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również