Wiadomości z Mysłowic

O bezpieczeństwie z przyszłymi kierowcami

  • Dodano: 2018-06-27 10:30

Policjanci z mysłowickiej drogówki w miniony poniedziałek kontrolowali popularne "eLki", kierowane przez przyszłych kierowców.

Celem kontroli były rozmowy o bezpieczeństwie uczestników ruchu drogowego. Działanie było kontynuacją aktualnie trwającej kampanii pn. "Kręci mnie bezpieczeństwo....w wakacje".

Dość nietypowe kontrole przeprowadzali w poniedziałek, 25 czerwca, policjanci drogówki. Ich "celem" byli przyszli kierowcy, poruszający się po drogach tzw. "eLkami". Stróże prawa rozmawiali z kursantami o zagrożeniach czyhających na nich na drogach i niebezpiecznych sytuacjach stwarzanych przez młodych kierowców.

Policjanci apelowali o rozsądek i rozwagę podczas poruszania się po drogach. Wszyscy kursanci otrzymali pamiątkowe breloki oraz odblaski dla poprawy ich bezpieczeństwa na drodze. Działania prowadzone były w ramach aktualnie trwającej kampanii "Kręci mnie bezpieczeństwo... w wakacje".

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • nowik

    Niech ich uczą już od początku, żeby mieć yanosika w aucie... To się im najbardziej przyda...

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.