Wiadomości z Mysłowic

Policja: Kolejni zatrzymani z narkotykami

  • Dodano: 2021-03-24 06:30, aktualizacja: 2021-03-23 20:44

Policyjni wywiadowcy z Wydziału Prewencji zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy na ich oczach zażywali narkotyki i posiadali przy sobie amfetaminę.

W zeszły poniedziałek, podczas patrolu dzielnicy Piasek, policyjni wywiadowcy z mysłowickiej komendy zauważyli w odosobnionym miejscu dwóch mężczyzn, których zachowanie wskazywało, że zażywają narkotyki.

Gdy policjanci wysiedli z nieoznakowanego radiowozu, mężczyźni podjęli próbę ucieczki

Wywiadowcy natychmiast ruszyli za nimi w pieszy pościg, w trakcie którego jeden z mężczyzn wyrzucił na ziemię woreczek strunowy. Po chwili obydwaj byli już w rękach policjantów. Okazali się nimi mieszkańcy Mysłowic w wieku 23 i 31-lat. Stróże prawa zabezpieczyli wyrzucony przez 23-latka woreczek, a w toku dalszych czynności, u jego starszego kompana, znaleźli także papierośnicę z zawartością białego proszku.

Mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni na komendę, gdzie przeprowadzono badanie zabezpieczonych substancji. Tester narkotykowy wykazał, że jest to amfetamina, z której można by przygotować prawie 40 dilerskich porcji. Podejrzani noc spędzili w policyjnym areszcie, a następnego dnia usłyszeli zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi im do 3 lat więzienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również