Wiadomości z Mysłowic

Spotkanie informacyjne dot. Programu Czyste Powietrze

  • Dodano: 2021-06-21 06:30, aktualizacja: 2021-06-20 22:14

Prezydent Miasta Mysłowice serdecznie zaprasza Mieszkańców na spotkanie informacyjne dot. Programu Czyste Powietrze, które odbędzie się w dniu 28 czerwca 2021 r. w godzinach od 12:00 do 17:00 na Mysłowickim Rynku.

Podczas spotkania Pracownicy Wydziału Ochrony Środowiska wraz z funkcjonariuszami Straży Miejskiej w Mysłowicach będą udzielać informacji m. in. o możliwościach pozyskania dotacji na wymianę źródła ciepła oraz termomodernizację budynków, Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków oraz o możliwych sposobach ograniczenia niskiej emisji.

Podczas spotkania będzie również możliwość przystąpienia do wypełniania wniosków dotacyjnych oraz wniosków o płatność z programu „Czyste Powietrze”.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Sylwia

    fantastycznie, że będzie takie spotkanie! Wymyśliłam, że chciałabym wymienić kopciucha na ekologiczny i całkowicie bezobsługowy kocioł MINI MATIC od Kostrzewy ale zupełnie nie wiem jak to wszystko ugryźć! Mam nadzieje, że moje wątpliwości będą rozwiane.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.