Wiadomości z Mysłowic

Władze miasta zapraszają na spotkanie konsultacyjne. Sprawdź terminy!

  • Dodano: 2023-01-12 06:30, aktualizacja: 2023-01-11 20:40

W związku ze zbliżającą się kompleksową przebudową ulic Armii Krajowej, Reymonta, Wyspiańskiego, Prusa, Mickiewicza, Lompy oraz Wojska Polskiego zaprasza się na spotkania konsultacyjne, podczas których będzie można składać wnioski i propozycje związane z przedmiotową inwestycją.

Terminy spotkań

Spotkania odbędą się w auli II Liceum Ogólnokształcącego w Mysłowicach ul. Mikołowska 3.

  • Pierwsze spotkanie dla mieszkańców ulic: Prusa, Armii Krajowej (od Miarki do Mikołowskiej) i Mickiewicza odbędzie się 16 stycznia br. o godzinie 16:00.
  • Drugie spotkanie dla mieszkańców ulic: Wojska Polskiego, Wyspiańskiego, Lompy, Reymonta, Armii Krajowej (od Mikołowskiej do Wielkiej Skotnicy) odbędzie się 17 stycznia br. o godzinie 16:00.

W ramach inwestycji w formule zaprojektuj i wybuduj wykonawca przygotuje kompleksową dokumentację projektowo-kosztorysową z uzyskaniem niezbędnych decyzji administracyjnych na realizację. Na podstawie w/w dokumentacji zrealizuje inwestycję, która obejmuje przebudowę i rozbudowę dróg, budowę i przebudowę chodników, ścieżek rowerowych i ciągów pieszo rowerowych, budowę i przebudowę zatok postojowych, budowę i przebudowę zjazdów indywidualnych i publicznych, budowę i przebudowę kanalizacji deszczowej, budowę i przebudowę oświetlenia ulicznego.

Łączny koszt inwestycji to 46 636 452,79 zł z czego 26 600 000,00 zł miasto pozyskało z Programu Rządowego – Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również