Wiadomości z Mysłowic

Zmiany na stanowiskach kierowniczych w garnizonie śląskim

  • Dodano: 2021-12-30 08:15, aktualizacja: 2021-12-30 08:20

Wczoraj w komendzie wojewódzkiej odbyło się spotkanie związane z objęciem stanowisk kierowniczych w trzech śląskich jednostkach Policji.

Rozkazem personalnym Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Roman Rabsztyn z dniem 29 grudnia br.:

  • powierzył pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Raciborzu nadkom. Markowi Ryszce, dotychczasowemu I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Wodzisławiu Śląskim;
  • powierzył pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Wodzisławiu Śląskim nadkom. Adamowi Marekwicy, który do tej pory pełnił służbę na stanowisku Zastępcy Naczelnika Wydziału Gabinet Komendanta Wojewódzkiego Policji;
  • powierzył pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Mysłowicach nadkom. Piotrowi Migaczowi, dotychczasowemu Naczelnikowi Wydziału Kryminalnego mysłowickiej komendy.

Rozkazy odczytał Naczelnik Wydziału Kadr Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach mł. insp. Sławomir Zynek, a nadinsp. Roman Rabsztyn życzył policjantom sukcesów na nowych stanowiskach służbowych.

Z uwagi na panującą pandemię spotkanie odbyło się w ograniczonym składzie uczestników i z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również