Wiadomości z Mysłowic

Znakomite wyniki tenisistów KS MYSŁAW

• Dodano: 2018-04-10 07:45, aktualizacja: 2018-04-09 12:22

W III Grand Prix Polski żaków rozegranym od 06 – 08.04 w Mławie, Mysłowice reprezentowali Maks Gwizdon oraz Wiktor Ptak.

Maksymilian Gwizdon w etapie grupowym stracił tylko jednego seta. W niedzielę (08.04) nadal grając bardzo dobrze Maks ograł K.Żurawskiego, zawodnika z Wrocławia, dzięki czemu awansował do czwórki najlepszych w Polsce. W grze o finał został pokonany przez późniejszego zwycięzcę turnieju, nr.1 w Polsce M. Błaszczyka z Rawy Mazowieckiej. Drugi reprezentant z Mysłowic Wiktor Ptak zajął miejsce 25-32, w swoim roczniku jest na miejscu 5 w Polsce.

08.04.2018r. w Sosnowcu rozegrane zostały Mistrzostwa Śląska juniorów/ek, gdzie reprezentantka KS Mysław Ewa Filiczak zdobyła dwa brązowe medale.