Wiadomości z Mysłowic

Czas smartfonów

  • Dodano: 2019-08-28 12:00, aktualizacja: 2019-08-28 15:16

Obecnie praktycznie każdy z nas posiada smartfona, niektórzy mają nawet po dwa trzy urządzenia tego typu.

Nie wyobrażamy sobie bez nich życia. Czasem zdarza się tak, że jedyną opcją dla naszego smartfona jest naprawa. iPhone, który uległ uszkodzeniu na Śląsku, może być szybko i sprawnie naprawiony w apple serwis Katowice, który jest dostępny w sieci pod adresem: https://ihospital.pl/. Oferuje on szeroką gamę możliwości naprawy różnego rodzaju sprzętu elektronicznego, którego producentem jest Apple, począwszy od iPhone’ów, poprzez iPady, aż po Mac Booki. Solidność, uczciwość oraz wysoka jakość usług jest ich wyznacznikiem.

  1. Naprawy
  2. Nie tylko naprawa

Naprawy

Naprawy obejmują całe spektrum działań, począwszy od nieskomplikowanych, aż po najbardziej rozbudowane remonty uszkodzonego sprzętu. Na naprawione, przy pomocy oryginalnych części, telefony oraz komputery udzielają oni gwarancji, której okres trwa od trzech do dwunastu miesięcy. Jako że serwis jest autoryzowanym miejscem, w którym można naprawić wyroby Apple, gwarantuje, że większość nieskomplikowanych problemów w iPhone’ach usunie w ciągu trzydziestu minut (dotyczy to 70% wszystkich przypadków), a te bardziej skomplikowane zajmą im około dwóch godzin. W serwisie naprawicie także każdy rodzaj komputera produkowanego przez Apple: MacBook, Macbook Air, MacBook Pro, Mac Mini, iMac a także Mac Pro. Na wszystkich etapach naprawy sprzęt jest traktowany z uwagą, a podczas przyjęcia do naprawy jest dokładnie fotografowany i opisany w specjalnym protokole, co pozwala uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, które mogą się pojawić przy przyjmowaniu sprzętu „na gębę”. Apple serwis Katowice nie jest jedynym oddziałem w Polsce, podobnych napraw można także dokonać w ich filiach w Gdańsku, Krakowie i Poznaniu.

Nie tylko naprawa

Dodatkowym  atutem prowadzonej przez serwis działalności jest dostępny na stronie internetowej blog, w którym możemy znaleźć sporo ciekawych porad i artykułów o naszym ulubionym sprzęcie. Pozwala on zapoznać się z podstawowymi i nieco bardziej skomplikowanymi problemami, które mogą czyhać na użytkowników produktów firmy Apple, począwszy od zbitej szybki, a kończąc na niedziałającym komputerze. Sprzęt ten jest co prawda jednym z lepszych i mniej awaryjnych, ale od czasu do czasu i w nim coś może się zepsuć. Warto wówczas oddać go do naprawy w ręce prawdziwych profesjonalistów z pogwarancyjnego serwisu napraw Apple, co zaoszczędzi nam czasu, pieniędzy oraz pozwoli na szybki powrót do domu lub pracy z pełnosprawnym komputerem albo telefonem naszej ukochanej marki.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.