Wiadomości z Mysłowic

Kosz upominkowy – uroczy prezent dla rodziców

  • Dodano: 2020-08-29 07:30, aktualizacja: 2020-08-29 07:40

Rodzice to wyjątkowe osoby, dlatego przy wybieraniu dla nich podarunków warto postawić na coś, co będzie wyrazem darzonego uczucia.

Dzień Matki i Dzień Ojca, ale również urodziny, imieniny czy rocznica ślubu – to tylko niektóre okazje, gdy warto wręczać rodzicom podarunki. Co wybrać? Doskonałym pomysłem może być luksusowy kosz upominkowy, w którym znajduje się wiele wyśmienitych produktów delikatesowych.

Kosz podarunkowy – dlaczego warto go wręczyć?

Wiele osób ma problem z wyborem odpowiedniego podarunku – także dla najbliższych osób. W takim przypadku nie trzeba jednak wręczać sztampowego prezentu, na przykład kolejnej butelki alkoholu, kwiatów czy czekoladek. Można podarować coś w całkowicie nowym, ekskluzywnym wymiarze – kosz upominkowy obfitujący w różne smakołyki.

Obecnie kosz podarunkowy jest jednym z najczęściej wybieranych prezentów na różne okazje. Jest popularny zarówno jako upominek okolicznościowy, jak również biznesowy.

Wręczenie takiego właśnie podarunku ma liczne zalety. Przede wszystkim jest on gustowny i elegancki, więc świetnie wpasuje się w każdą okazję. Znajdujące się w takim koszu prezenty mogą także przypaść do gustu każdej osobie, a do wyboru jest wiele kompozycji. Warto też zaznaczyć, że kosz upominkowy można kupić jako gotowy – nie trzeba zatem przygotowywać go samodzielnie i wystarczy tylko wybrać już przygotowany zestaw dopasowany do okoliczności.

 Taki wyśmienity podarunek również wspaniale sprawdzi się dla rodziców. Kosze upominkowe można dopasować na różne okazje, gdy dzieci chcą podziękować najbliższym osobom w ważnych dla nich dniach.

Jaki kosz upominkowy dla rodziców wybrać?

Aktualnie do wyboru jest mnóstwo różnych kompozycji do wyboru, dlatego można wybrać gotowy kosz upominkowy indywidualnie dopasowany do gustu obdarowanej osoby.

Kosze upominkowe można podzielić na różne kategorie, między innymi na:

  • kosze ze słodyczami – zawierają mnóstwo pysznych słodkości, na przykład mogą być to praliny, czekolady, nugaty, ciasteczka, bakalie i orzechy w czekoladzie, cukierki
  • kosze z alkoholami – najczęściej można znaleźć w nich dobrej jakości wino, whisky czy nalewki
  • kosze z trunkami bezalkoholowymi – to jedna z nowości na rynku, w koszu znajdują się napoje bez alkoholu, na przykład wino bezalkoholowe
  • kosze z kawami i herbatami – zawierają wysokiej jakości kawy ziarniste lub mielone oraz herbaty sypane lub ekspresowe
  • kosze świąteczne – tworzone specjalnie z myślą o świętach Bożego Narodzenia lub Wielkanocy, zawierają tematyczne podarunki

Z przykładowymi kompozycjami można zapoznać się już teraz na stronie internetowej firmy Upominkowy Kosz, której specjalnością jest tworzenie takich unikatowych podarunków: https://upominkowykosz.pl/41-kosze-upominkowe.

Najlepiej zatem dopasować kosz upominkowy do gustu osoby, która ma go otrzymać. Gotowe zestawy są tak różnorodne, że z łatwością można dobrać wtedy odpowiedni produkt w wyznaczonym budżecie.

Kosz podarunkowy dla rodziców – jeden, a może dwa?

Gdy rodzice obchodzą ważne wydarzenie wspólnie, na przykład jest to rocznica ślubu, w takim przypadku warto wybrać jeden kosz upominkowy, który będzie zawierał mnóstwo produktów przeznaczonych dla obu jubilatów. Jeżeli jednak taki upominek ma być jeszcze bardziej uroczysty, warto postawić na dwa osobne kosze prezentowe dla rodziców, by każdy z nich otrzymał własny.

Oczywiście, wtedy, gdy okazję obchodzi tylko jeden z rodziców, na przykład są to urodziny, w takim przypadku warto wybrać jeden kosz upominkowy, który, oczywiście, będzie dopasowany do gustu solenizanta.

Gdzie kupić najlepszy kosz upominkowy dla rodziców?

Pełen wyśmienitych produktów kosz upominkowy dla rodzica można przygotować samemu, ale warto też sprawdzić gotowe zestawy podarunkowe tego typu.

Aktualnie podarunki w tej formie można znaleźć w wielu sklepach, w tym między innymi w delikatesach, lecz najszersza gama czeka w firmach zajmujących się tworzeniem takich właśnie zestawów, na przykład we wspomnianej firmie Upominkowy Kosz. To właśnie tam można przebierać w gustownych podarunkach, które mogą sprawdzić się idealnie także dla rodziców!

Komentarze (1)    dodaj »

  • Marlenka

    Kosze upominkowe to bardzo dobre pomysły na prezent, nieraz z poczty kwiatowej je zamawiałam i to dla różnych osób i na różne okazje. Zawsze wybieram takie, w których jest coś słodkiego i jakaś kawka i herbata.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.