Katalog firm

dodaj firmę

Jarzyński Brzeziński Partners – Odwołanie do KIO

Logo Jarzyński Brzeziński Partners – Odwołanie do KIO Mysłowice

Adres i telefon

ul. Jugosłowiańska 15b/40
03-984 Warszawa
Godziny otwarcia:
  • Poniedziałek:
  • Wtorek:
  • Środa:
  • Czwartek:
  • Piątek:
  • Sobota:
  • Niedziela:

Oferta

JBP Jarzyński Brzeziński Partners to renomowana kancelaria prawna, która wyróżnia się na rynku dzięki swojej specjalizacji w obszarze zamówień publicznych. Zespół, składający się z doświadczonych prawników, oferuje szeroki zakres usług mających na celu wsparcie klienta na każdym etapie procesu przetargowego. W szczególności kancelaria zapewnia pomoc w sporządzaniu i składaniu odwołań do Krajowej Izby Odwoławczej (KIO). Kancelaria specjalizuje się również w doradztwie w zakresie prawa zamówień publicznych, co obejmuje analizę oraz przygotowanie niezbędnej dokumentacji przetargowej. Eksperci kancelarii pomagają w organizacji przetargów, oferując pomocnicze działania zakupowe, co pozwala klientom na skuteczne i efektywne zarządzanie procesami zakupowymi.

Wiedza i doświadczenie w prawie zamówień publicznych umożliwiają kancelarii dostosowanie strategii do indywidualnych potrzeb każdego klienta, co przekłada się na maksymalizację szans na sukces w przetargach. Kancelaria kieruje swoje usługi zarówno do podmiotów publicznych, jak i prywatnych firm, dążąc do zapewnienia im kompleksowego wsparcia prawnego na najwyższym poziomie.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia strony internetowej JBP Jarzyński Brzeziński Partners, aby zapoznać się z pełnym zakresem oferowanych usług oraz skontaktować się z kancelarią w celu umówienia indywidualnej konsultacji.


 

Galeria

Polecenia i opinie

Dodaj opinię

Wygląda no to, że nie dodano jeszcze żadnej opinii.
Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.