Kto zgubił pieniądze przy komendzie w Mysłowicach? Policja szuka właściciela

Czas czytania: 2 min.

W budynku Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach na właściciela czekają banknoty odnalezione 4 lutego na podjeździe dla osób z niepełnosprawnościami od strony ul. Towarowej. Pieniądze zostały ujawnione przez słuchaczkę szkolenia podstawowego Szkoły Policji w Katowicach, która przekazała je dyżurnemu jednostki.

Monitoring zarejestrował moment zagubienia

Do zdarzenia doszło w środę 4 lutego, po godzinie 14.00. Policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringu, na których widać moment zagubienia gotówki.

Opublikowano wizerunek osoby, która mogła zgubić pieniądze. Gotówka zostanie zwrócona po potwierdzeniu własności – konieczne będzie wskazanie nominałów oraz liczby utraconych banknotów.

Jak odebrać pieniądze

Osoba, która rozpozna siebie na opublikowanym wizerunku i jest właścicielem pieniędzy, powinna skontaktować się z dyżurnym mysłowickiej komendy pod numerem telefonu 47 852 62 00.

Odbiór możliwy jest w siedzibie komendy przy ul. Starokościelnej 2 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe