Wiadomości z Mysłowic

1150 działek marihuany w Mysłowicach. 23-latek został aresztowany!

  • Dodano: 2023-12-21 08:45, aktualizacja: 2023-12-21 08:49

Mysłowiccy kryminalni zatrzymali 23-letniego mieszkańca Mysłowic, który posiadał znaczne ilości narkotyków. Mężczyzna w swoim mieszkaniu miał ponad 1150 działek metamfetaminy, przeszło 180 porcji marihuany oraz wagę i inne przedmioty służące do ich porcjowania, a następnie sprzedaży. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania oraz handlu narkotykami i został tymczasowo aresztowany.

Spore ilości narkotyków w Mysłowicach

Policjanci z mysłowickiej komendy otrzymali informację, że 23-letni mieszkaniec miasta ma handlować narkotykami. Z uzyskanych informacji wynikało również, że mężczyzna może posiadać substancje odurzające w znacznych ilościach, co potwierdziło się w trakcie przeszukania jego mieszkania. 

Tam stróże prawa znaleźli ponad 1150 działek dilerskich metamfetaminy, przeszło 180 porcji marihuany, wagę oraz inne przedmioty służące do porcjowania i sprzedaży narkotyków. Kryminalni zatrzymali 23-latka, który trafił do policyjnej celi, a następnie został doprowadzony do mysłowickiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty za posiadanie i handel środkami odurzającymi. Na wniosek śledczych oraz prokuratora, decyzją sądu, został on tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również