Wiadomości z Mysłowic

22-latek zatrzymany z amfetaminą! Co mu grozi?

  • Dodano: 2020-09-30 13:30, aktualizacja: 2020-09-30 14:38

Policyjni wywiadowcy z Wydziału Prewencji zatrzymali 22-letniego mysłowiczanina, który posiadał amfetaminę. Z zabezpieczonego narkotyku można by przygotować ponad 100 dilerskich porcji.

Młodemu mężczyźnie za posiadanie środków odurzających grozi teraz do 3 lat więzienia

W miniony czwartek (24.09.) wywiadowcy z Wydziału Prewencji, patrolujący nieoznakowanym radiowozem centrum miasta, zwrócili uwagę na podejrzanie zachowujące się dwie młode osoby przy zaparkowanym samochodzie. Stróże prawa wylegitymowali osoby, którymi okazały się 15-letnia dziewczyna i 22-letni mężczyzna, oboje mieszkańcy naszego miasta. W trakcie policyjnych czynności 22-latek bardzo się denerwował, co nie umknęło uwadze wywiadowców. Policjanci zapytali mężczyznę, czy ma przy sobie przedmioty lub środki, których posiadanie jest zabronione, a wtedy 22-latek... dobrowolnie wydał policjantom znajdujące się w samochodzie opakowanie po papierosach i plastikowy pojemnik po tabletkach przeciwbólowych.

Wewnątrz opakowań mundurowi znaleźli w sumie 10 zawiniątek z folii aluminiowej z zawartością białego proszku

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony na komendę. Przeprowadzone badanie narkotesterem wykazało, że biały proszek to amfetamina. Z zabezpieczonych przez policjantów zawiniątek można by przygotować ponad 100 dilerskich porcji tego narkotyku. Młodemu mysłowiczaninowi grozi teraz do 3 lat więzienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również