Wiadomości z Mysłowic

3 sierpnia akcja "Bezpieczny Sk8park" na Wesołej

  • Dodano: 2020-07-29 10:00

Miasto Mysłowice dołączy do wojewódzkiej kampanii edukacyjno-informacyjnej "Bezpieczny Sk8park", organizowanej z inicjatywy i przy udziale Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej w Katowicach.

Już w poniedziałek 3 sierpnia, na powstałym po II edycji Mysłowickiego Budżetu Obywatelskiego Skateparku w dzielnicy Wesoła, spotkamy się z policjantami z Komendy Wojewódzkiej, którzy opowiedzą o tym jak rozsądnie korzystać ze skateparku a następnie przeprowadzą konkurs wiedzy o bezpieczeństwie w czasie zabawy na desce lub rolkach.

Dla uczestników konkursu przewidziane są ciekawe nagrody. Aby urozmaicić to wydarzenie przy wsparciu Mysłowickiego Ośrodka Kultury, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Fundacji Bajtel zapewnione zostaną liczne atrakcje. Chociaż akcja edukacyjna startuje o 16:00 zapraszamy odrobinę wcześniej. Na miejscu czekać będzie stoisko z popcornem i watą cukrową, zagra muzyka, będzie można wziąć udział w grach, zabawach i licznych animacjach. Będzie również okazja do zaplecenia włosów w kolorowe warkoczyki co powinno zainteresować małe damy.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.