Wiadomości z Mysłowic

30-latek poszukiwany 2 listami gończymi wrócił do Mysłowic! Sam zgłosił się na Policję

  • Dodano: 2023-10-03 10:45

Do mysłowickiej komendy zgłosił się wczoraj mężczyzna, który twierdził, że jest poszukiwany. Stróże prawa szybko potwierdzili ten fakt i zatrzymali trzydziestolatka. Mężczyzna od 2018 roku, gdy wystawiono za nim dwa listy gończe przez Prokuraturę Rejonową w Gliwicach i Sąd Rejonowy Katowice-Wschód, przebywał w Wielkiej Brytanii.

Poszukiwany oddał się w ręce mysłowickiej Policji

Wczoraj około 9.30, do dyżurnego mysłowickiej jednostki zgłosił się mężczyzna, który twierdził, że jest poszukiwany i wrócił właśnie do kraju, by pójść do zakładu karnego. Mysłowiccy kryminalni potwierdzili, że trzydziestoletni mieszkaniec Katowic jest poszukiwany od 2018 roku przez Prokuraturę Rejonową w Gliwicach i Sąd Rejonowy Katowice-Wschód dwoma listami gończymi m.in. za kradzieże i posiadanie narkotyków.

Dodatkowo był on poszukiwany celem ustalenia miejsca pobytu przez inne sądy na terenie całego kraju. Mężczyzna, wiedząc o tym, że jest poszukiwany, już w 2018 roku wyjechał do Anglii, gdzie przebywał do chwili obecnej. Trzydziestolatek postanowił jednak wrócić do kraju, by spędzić dzień z rodziną, a następnie przyszedł do mysłowickiej komendy. Najbliższe 21 miesięcy spędzi on za kratami.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również