Wiadomości z Mysłowic

52-letni mieszkaniec Mysłowic aresztowany za rozbój! Grozi mu 12 lat więzienia

  • Dodano: 2023-06-05 06:30, aktualizacja: 2023-06-04 20:49

W miniony czwartek przed jednym ze sklepów przy ul. Chopina doszło do rozboju. 52-letni mieszkaniec Mysłowic zaatakował 67-latka, a następnie zabrał mu gotówkę oraz telefon komórkowy wraz z etui, w którym znajdował się dowód osobisty ofiary.

Rozbój z kradzieżą w Mysłowicach

W miniony czwartek przed jednym ze sklepów przy ul. Chopina doszło do rozboju. 52-letni mieszkaniec Mysłowic zaatakował 67-latka, a następnie zabrał mu gotówkę oraz telefon komórkowy wraz z etui, w którym znajdował się dowód osobisty ofiary. Policjanci bezzwłocznie po zdarzeniu ustalili wizerunek sprawcy przestępstwa.

Do akcji włączyli się także dzielnicowi z rejonów Stare Miasto i Bończyk, którzy dzięki wytężonej pracy oraz rozpoznaniu ustalili miejsce przebywania sprawcy i zatrzymali zaskoczonego 52-latka. Mężczyzna usłyszał już zarzut, za który grozi mu do 12 lat więzienia, ponadto decyzją Sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również