Wiadomości z Mysłowic

Atak w sklepie przy ul. Różyckiego w Mysłowicach. Poznajesz tego mężczyznę?

  • Dodano: 2023-12-27 10:45

Mysłowiccy kryminalni poszukują mężczyzny, który dokonał rozboju przy użyciu niebezpiecznego narzędzia w jednym ze sklepów przy ul. Różyckiego.

Rozbój w mysłowickim sklepie

Policjanci Wydziału Kryminalnego KMP Mysłowice poszukują mężczyzny, który dokonał przestępstwa rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia w jednym ze sklepów przy ul. Różyckiego. Do zdarzenia doszło 17 grudnia br. Publikujemy zdjęcia z monitoringu sklepowego i po raz kolejny liczymy na Państwa pomoc w rozpoznaniu sprawcy.

Mężczyzna ten, ubrany był najprawdopodobniej w czarne dresowe spodnie i szaro-czarną kurtkę a na głowie miał kominiarkę i kaptur. Wyróżnia go jednak charakterystyczna blizna na prawej dłoni w rejonie kciuka.

Jeśli macie Państwo informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym mysłowickiej komendy pod nr telefonu 47 852 62 00 lub bezpośrednio z Wydziałem Kryminalnym pod nr telefonu 47 852 62 80, email: kryminalny@myslowice.ka.policja.gov.pl. - czytamy na stronie KMP Mysłowice.

Policja zapewnia anonimowość!

Atak w sklepie przy ul. Różyckiego w Mysłowicach. Poznajesz tego mężczyznę? / fot. KMP Mysłowice

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również