Wiadomości z Mysłowic

Babski Comber w sylwestrowym klimacie

  • Dodano: 2018-01-25 12:00, aktualizacja: 2018-01-29 09:34

Sylwester już za nami. Ale kto powiedział, że ten wyjątkowy wieczór może być tylko raz w roku? Okazja do spędzenia czasu w sylwestrowym klimacie pojawi się zaledwie po dwóch miesiącach od przywitania Nowego Roku, dzięki organizowanemu w Mysłowickim Ośrodku Kultury Babskiemu Combrowi.

Zaplanowany na 10 marca Babski Comber, którego hasłem przewodnim będzie „Sylwester na Bis”, to doskonała okazja do uczczenia Dnia Kobiet w wyłącznie damskim gronie. Podczas imprezy nie zabraknie wielu zabaw i konkursów, a także – oczywiście – doskonałej muzyki, przy której uczestniczki imprezy będą bawić się niemal do białego rana. Tegoroczna impreza upłynie pod hasłem „Sylwester na Bis”, warto zatem zadbać o odpowiedni ubiór, nawiązujący stylem do sylwestrowej nocy. Im więcej błysku, tym lepiej!

Sylwestrowy Babski Comber odbędzie się 10 marca o godzinie 18:00 w Mysłowickim Ośrodku Kultury przy ul. Grunwaldzkiej 7. Koszt uczestnictwa w imprezie to 75 zł. W cenie biletu ciepły posiłek, zimna płyta, przekąski, napoje oraz, przede wszystkim, doskonała zabawa. Bilety można nabyć w kasie Mysłowickiego Ośrodka Kultury. Ilość miejsc ograniczona!

Babski Comber w sylwestrowym klimacie

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.