Wiadomości z Mysłowic

Baza Usług Zdalnych

  • Dodano: 2020-04-08 08:00, aktualizacja: 2020-04-08 08:13

 W Mysłowicach wystartowała "Baza Usług Zdalnych", czyli lista skupiająca przedsiębiorców mogących świadczyć swoje usługi online. Jak wiemy wiele firm może wykonywać swoją pracę właśnie w ten sposób, bez wychodzenia z domu, m. in. takie branże jak porady prawne, zajęcia językowe czy zajęcia fitness.

Zainteresowanych przedsiębiorców prosimy o wysłanie maila do Zespołu Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Mysłowice na adres kancelaria@myslowice.pl, w którym prosimy podać dane firmy, kontakt telefoniczny lub mailowy, adres strony internetowej lub profilu w mediach społecznościowych oraz informację o wykonywanych usługach np.: "korepetycje - j. angielski", "pomoc w lekcjach dla uczniów", "porady prawne".

Urząd Miasta dołoży wszelkich starań aby oferty Waszych usług były jak najszerzej promowane na wszystkich kanałach informacyjnych Urzędu Miasta Mysłowice oraz w mediach lokalnych miasta.

Zachęcamy również mysłowiczan do korzystania z tego typu usług i wsparcie lokalnych przedsiębiorców w tym trudnym czasie.

W ramach walki z koronawirusem mysłowicki Urząd Miasta, uruchomił bazę „Jedzenie na zamówienie", czyli listę miejsc, gdzie możecie zamówić jedzenie z dowozem, by nie wychodzić z domu. Spis restauratorów okazał się strzałem w dziesiątkę i stał się pomocną ściągą dla mysłowiczan. Pozytywny odbiór zarówno mieszkańców jak i restauratorów spowodował, że chcemy pójść dalej i tworzymy kolejną listę, tym razem skupiającą inne branże mogące świadczyć swoje usługi online.


Źródło: UM Mysłowice

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.