Wiadomości z Mysłowic

Ôbrozki roztomajte w Galerii M2

  • Dodano: 2018-01-23 09:15

Kaj mieszkajōm beboki? Poczamu szmaterloki furgajōm wele starych turmów? Na co komu luftbany? Skōnd pomysł rajzowanio na Sycylia? Poczamu gizdy ôd Disneya niy chcōm filmować "Gwiezdnych Wojen" na Ślōnsku? Odpowiedzi na te pytania poznamy na wystawie akwarel z czerwonym balonikiem w Galerii M2 Mysłowickiego Ośrodka Kultury.

„Ôbrozki roztomajte" to w większości akwarele z dodatkiem kilku grafik wykonanych przez Grzegorza Chudego, muzyka, malarza akwarelistę, miłośnika śląskiej gwary i kultury, scenarzystę teatralnego, twórcę autorskiej galerii i atelier znajdujących się w Katowicach - Nikiszowcu. Wystawę można podzielić na 3 grupy tematyczne: obrazki z Sycylii, obrazki śląskie i inspiracje Gwiezdnymi Wojnami. Podczas wernisażu autor zaprosi nas na multimedialną opowieść - podróż po swojej twórczości.

Wernisaż wystawy „Ôbrozki roztomajte" odbędzie się 8 lutego o godzinie 18:00 w znajdującej się w MOK-u przy ul. Grunwaldzkiej 7 Galerii M2. Wystawa potrwa do 28 lutego.Ôbrozki roztomajte w Galerii M2

Ôbrozki roztomajte w Galerii M2

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.