Wiadomości z Mysłowic

Dzielnicowi z Mysłowic wytropili narkotyki

  • Dodano: 2018-03-26 11:00

Dzielnicowi z Rewiru I Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach zatrzymali dwie osoby, które paliły tzw „ blanty” w piwnicy w jednej z kamienic w centrum miasta. Zatrzymani to mieszkańcy Mysłowic w wieku 16 i 17 lat. Osoby odpowiedzą teraz przed sądem za swoje zachowanie.

W dniu 21 marca br. Dzielnicowi Rewiru I mysłowickiej komendy st.asp. Zbigniew Jałmużniak oraz st.sierż. Paweł Boroń, w trakcie obchodu w związku z uzyskaną informacją dot. ewentualnego miejsca przebywania osoby poszukiwanej wyczuli charakterystyczny zapach dobiegający z jednej z piwnic w centrum miasta. Po sprawdzeniu pomieszczenia okazało się ze czujny węch mundurowych ich nie mylił. W pomieszczeniu piwnicznym zastali dwie osoby. Jedna z nich na ich widok odrzuciła tzw „ blanta”.

W trakcie dalszych czynności w paczce po papierosach stróże prawa ujawnili kolejnego papierosa „domowej roboty” z zawartością charakterystycznego zielonego suszu. Po sprawdzeniu testerem narkotykowym okazało się że jest to marihuana. Osoby zostały zatrzymane i doprowadzone do jednostki policji. W toku dalszych czynności w domu u młodszego z zatrzymanych kryminalni zabezpieczyli blisko 14 gram marihuany. Zatrzymani mężczyźni w wieku 16 i 17 lat usłyszeli zarzuty popełnienia czynów karalnych. Teraz odpowiedzą przed Sądem Rodzinnym za swoje zachowanie.

Dzielnicowi z Mysłowic wytropili narkotyki

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również