Wiadomości z Mysłowic

Dzień otwarty w SP 13

  • Dodano: 2019-04-04 11:30

Szkoła Podstawowa nr 13 z Brzęczkowi, jak co roku, zaprosiła przyszłych uczniów tej placówki wraz z rodzicami, by pokazać i zapoznać ich ze szkołą, budynkiem i nauką.

Dzień otwarty placówki odbył się tam 7 marca, chętnych do obejrzenia nie brakowało, zarówno przed południem jak i w godzinach popołudniowych. Rodzice wraz ze swoimi dziećmi, przyszłymi uczniami klas pierwszych, mieli okazje zobaczyć czym żyje szkoła. Najmłodszym pokazano nie tylko występy artystyczne, akrobatyczno-gimnastyczne, ale również pracownie szkolne i sale edukacyjne.

Dla dzieciaków była dmuchana zjeżdżalnia, zajęcia plastyczne, malowanie buziek, kolorowe dmuchane baloniki, były zajęcia edukacyjne i izba regionalna, do której chętnie zaglądano. Było też coś słodkiego, stoisko „WdM” oferowało popcorn i watę cukrową dla każdego. Czynna była kawiarenka z ciastem i kawą dla rodziców. Był to bardzo ciekawy i pracowity dzień, na pewno przyniesie oczekiwany rezultat bo po zapoznaniu się z dobrą ofertą szkoły zapewne wielu rodziców zdecyduje się oddać swoje dziecko do brzęczkowickiej trzynastki".

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również