Wiadomości z Mysłowic

Grzegorz Poloczek i Jacek Silski zagrają w Mysłowicach

  • Dodano: 2018-04-11 07:45, aktualizacja: 2018-04-09 21:35

Jeśli do tej pory nie mieliście planów na zakończenie długiego, majowego weekendu, a lubicie śląskie szlagiery - to można powiedzieć, że już je macie! W sobotę 5 maja na plenerowej scenie Parku Słupna pojawi się plejada gwiazd śląskiej sceny muzycznej, a całą imprezę poprowadzą charyzmatyczni prezenterzy z Radia Fest.

Już po raz drugi zapraszamy na imprezę w rytmie szlagierów, której gospodarzem będzie Park Słupna. Tak jak dwa lata temu, chcemy zorganizować radosną, plenerową imprezę, w trakcie której będzie można bawić się przy dźwiękach lubianej, szczególnie na Śląsku, muzyki. W ten biesiadny sposób będzie można zakończyć bardzo długi, majowy weekend - mówi Paweł Gawęda, zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, współorganizator Mysłowickiej Fest Majówki.

W sobotę 5 maja w Parku Słupna zaśpiewają znani i lubiani nie tylko w naszym regionie artyści. Koncerty rozpoczną się o godzinie 17:00. Publiczność usłyszy Grzegorza Poloczka, Jacka Silskiego, Kasię Piowczyk oraz Piotra Herdzinę z Zespołem Bez Nazwy.

Wydarzenie poprowadzą prezenterzy Radia Fest, Marcin Janota i Grzegorz Stasiak.

- Biesiadne koncerty już na stałe wpisały się w kulturalny kalendarz Mysłowic. Chcemy aby mysłowiczanie mili okazję bawić się przy szlagierach także w swoim rodzinnym mieście - mówi Michał Skiba, wicedyrektor Mysłowickiego Ośrodka Kultury, współorganizator wydarzenia

Gdy robi się cieplej, biesiadne koncerty najbardziej sprawdzają się w plenerze. Mysłowicki Park Słupna jest jednym z najpiękniejszych zakątków Mysłowic. Otoczone zielenią kąpielisko i park, szczególnie w sezonie letnim, ściąga setki spragnionych odpoczynku mieszkańców miasta. Jest to także miejsce wielkich imprez plenerowych, które jest świetnie przygotowane na przyjęcie setek gości.

Bilety na Mysłowicką Fest Majówkę kosztują 25 złotych od osoby. Już można je zakupić poprzez platformę www.kupbilecik.pl, a już niebawem bilety będzie można zakupić w głównych siedzibach Mysłowickiego Ośrodka Kultury oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i rekreacji.

źródło: itvm

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.