Wiadomości z Mysłowic

Happy Big Band zagra ze Stachurskim

  • Dodano: 2018-02-02 14:00

Przed nami tradycyjny koncert noworoczny Happy Big Bandu z udziałem gościa specjalnego. Tym razem wraz z kierowaną przez Mirosława Kaszubę orkiestrą zagra Stachursky. Koncert odbędzie się 8 lutego w Mysłowickim Ośrodku Kultury.

Odbywające się w Tłusty Czwartek koncerty mysłowickiego Happy Big Bandu to pielęgnowana od wielu lat tradycja. Do tej pory na scenie Mysłowickiego Ośrodka Kultury wraz z orkiestrą prezentowali się m.in. Zbigniew Wodecki, Artur Andrus i Andrzej Piaseczny. Tym razem w MOKu przy ulicy Grunwaldzkiej 7 zaśpiewa tworzący muzykę z pogranicza gatunków pop i dance Jacek Stachursky.

Stachursky dał się poznać szerokiej publiczności hitami, takimi jak „Typ niepokorny”, czy „Zostańmy razem”. Jest zdobywcą pięciu platynowych oraz dwóch złotych płyt, a także potrójnej platyny za dwupłytowy album „Moje najlepsze piosenki”.

Wokaliście towarzyszyć będzie orkiestra rozrywkowa kopalni „Mysłowice-Wesoła” Happy Big Band prowadzona przez Mirosława Kaszubę, absolwenta Akademii Muzycznej w Katowicach oraz studiów podyplomowych w kierunku dyrygowania orkiestr dętych. W dorobku Big Bandu znajduje się 14 krążków z gościnnym udziałem między innymi: Ewy Bem, Krystyny Prońko, Ewy Urygi, Andrzeja Dąbrowskiego, Jerzego Miliana, Mietka Szcześniaka, Ryszarda Rynkowskiego, Roberta Janowskiego, czy Hanny Banaszak.

Koncert Happy Big Bandu z gościnnym udziałem Jacka Stachurskiego odbędzie się 8 lutego o godzinie 17:00 w Mysłowickim Ośrodku Kultury przy ul. Grunwaldzkiej 7. Bilety w cenie 40 zł do nabycia w kasie MOK.

Happy Big Band zagra ze Stachurskim

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.