Wiadomości z Mysłowic

Historia niebieskich stworzeń w ramach Kina Rodzinnego

  • Dodano: 2018-02-15 11:15

Kolejna projekcja podczas Kina Rodzinnego w Mysłowickim Ośrodku Kultury to spotkanie z małymi niebieskimi stworzonkami, doskonale znanymi zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Film zostanie wyświetlony w niedzielę 18 lutego w Mysłowickim Ośrodku Kultury.

Akcja filmu animowanego, którego premiera miała miejsce w 2017 roku rozgrywa się w wiosce zamieszkiwanej przez sympatyczne niebieskie stworzenia. W wiosce każdy z nich, poza jedną osobą, ma swoje zadania do wykonania. Tą osobą jest jedyna w wiosce kobieta, która, ze względu na to, że nie ma nic do robienia, postanawia wyruszyć w drogę na poszukiwanie koleżanek. Kierując się tajemniczą mapą, wraz z przyjaciółmi – Ważniakiem, Osiłkiem i Ciamajdą – wybierają się na wyprawę do Zakazanego Lasu, oddalając się poza wioskę i gubiąc się w pełnym niebezpieczeństw lesie. Niebieskie stworzenia nie wiedzą jednak, że w ślad za nimi podążą podstępny czarodziej Gargamel wraz ze swoim nierozgarniętym kotem Klakierem. Wyprzedzając Gargamela trafiają do tajemniczej zaginionej wioski, aby poznać i odkryć największą w historii niebieskich stworzeń tajemnicę. O tym, jak zakończy się ta historia dowiemy się już podczas najbliższego Kina Rodzinnego.

Projekcja odbędzie się 18 lutego o godzinie 16:00 w Mysłowickim Ośrodku Kultury przy ul. Grunwaldzkiej 7. Wstęp na seans jest bezpłatny.

Historia niebieskich stworzeń w ramach Kina Rodzinnego

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.