Wiadomości z Mysłowic

Kabaret Paranienormalni w Mysłowicach!

  • Dodano: 2022-02-28 14:30

KABARET PARANIENORMALNI oraz agencja Awangarda Event&Marketing serdecznie zaprasza Państwa z nowym programem "Bez znieczulenia".

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15 latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem? Obraca wszystko w żart!

Kiedy nawet lasy zostają zamknięte w artyście budzi się wena...

„Bez znieczulenia' to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15 lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci.

"Bez znieczulenia" to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie ? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina ? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina ? „Bez znieczulenia” to szczepionka na wirus gorszego nastroju.


Kabaret Paranienormalni – Bez znieczulenia
 

Mysłowicki Ośrodek Kultury
19.03.2022r
. godz. 20:00
ul. Grunwaldzka 7, 41-400 Mysłowice

Bilety: https://biletyna.pl/event/view/id/167906 oraz https://www.kupbilecik.pl/imprezy/57647/Mys%C5%82owice/Kabaret+Paranienormalni/

Opis: https://biletyna.pl/kabaret/Kabaret-Paranienormalni/Bez-znieczulenia


Źródło: Awangarda Event&Marketing

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również