Wiadomości z Mysłowic

Koncertowy weekend w Mysłowicach!

  • Dodano: 2021-07-21 08:45, aktualizacja: 2021-07-21 09:00

W piątek 16 lipca mogliśmy poćwiczyć Hatha Joga, którą jak co tydzień prowadzi DarJa – Joga Kameralne studio zdrowego ruchu na Hubertus Wake & Fun.

Chwilę później w tym samym miejscu rozpoczął się koncert Wake RAP. W rytmach muzyki Hip-Hop można było pobujać się do piosenek mysłowickiego artysty Dedisa. Wieczór umilili również inni znani artyści – Alien i Bubas, Drybcia, Sowa, Nigrumf, BN10, Blumson, Bless KDz x Manio Kdz.

W sobotę na mysłowickim rynku odbył się kolejny koncert z cyklu Mysłowice ALTERNATYWNIE

Na scenie zagościł Gooral. Mieszanka electro z rodzimym góralskim folkiem, pobudziła do zabawy uczestników wydarzenia. Na rynku można było również obejrzeć mobilną ekspozycję przygotowaną z okazji stulecia powstań śląskich Ex Silesia Lux, czyli Światło ze Śląska. Wystawa składa się z dwóch kontenerów multimedialnych. W jednym znalazło się miejsce na ekspozycję w formie wideo opowiadającego historię powstańców. W drugim ulokowano instalację składającą się z zapętlonych zdjęć i grafik oraz tekstów i muzyki.

Niedziela rozpoczęła się Śniadaniem na polanie organizowanym na Górce Słupeckiej, gdzie nie tylko można było zjeść śniadanie, ale również wziąć udział w treningu Jogi przygotowanym przez DarJa – Joga Kameralne studio zdrowego ruchu.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.