Wiadomości z Mysłowic

Krzysztof "Jankes" Jankowski komentuje niebezpieczne zachowania na drodze!

  • Dodano: 2020-11-09 11:00

Policja prezentuje kolejny materiał filmowy z kampanii "Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka”.

Dzisiaj niebezpieczne zachowania na drodze komentuje Krzysztof "Jankes" Jankowski - znany prezenter radia ESKA

Liczymy na dalsze udostępnianie prezentowanych filmów z nadzieją, że głos znanej osoby utkwi w pamięci odbiorcy i wpłynie na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

”Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka” – to kampania promująca bezpieczeństwo na drogach, w której osobowości ze świata sportu, muzyki, kabaretu i mediów, komentują filmy ukazujące niebezpieczne sytuacje drogowe.

Tym razem niebezpieczne zachowanie na drodze komentuje Krzysztof "Jankes" Jankowski, znany prezenter radia ESKA. Radiowiec, komentuje zachowanie kierowcy auta, który tuż przed rozwidleniem jezdni, wjechał bezpośrednio przed prawidłowo jadący samochód, omal nie doprowadzając do zderzenia. Jankes wyraził przekonanie, że gdyby on tak jeździł na antenie radiowej, straciłby pracę po pierwszym programie.

Liczymy na dalsze udostępnianie z nadzieją, że komentarz znanej osoby, dotyczący nagannego zachowania kierowców, utkwi w pamięci odbiorcy na tyle, że w przyszłości on sam powstrzyma się od manewrów, które pomimo pozornego przekonania, że przyspieszą nieco dotarcie do celu, w rzeczywistości powodują bezpośrednie zagrożenie bezpieczeństwa na drodze.

ZOBACZ NAGRANIE

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również