Wiadomości z Mysłowic

Linia 995 rozszerza kurs

  • Dodano: 2018-06-25 06:15, aktualizacja: 2018-06-25 06:20

Miło nam poinformować, że od dnia 1 lipca br. kolejny rejon miasta będzie objęty komunikacją miejską. Od dnia 1 lipca 2018 r. po ulicy Marii Konopnickiej kursować będzie autobus komunikacji miejskiej na zlecenie KZK GOP

Będzie to istniejąca już w naszym mieście linia 995 która zostanie skierowana do obsługi tego rejonu miasta. Autobus kursować będzie na dotychczasowym rozkładzie jazdy na terenie Bierunia, Lędzin i Imielina. Po obsłudze przystanku “Kosztowy Rynek” (stanowisko na ulicy Gagarina), autobus pojedzie ulicą Gagarina, PCK, Marii Konopnickiej, Laryską, Pukowca, Obrzeżną Zachodnią, Mikołowską, Katowicką, Bytomską do przystanku “Mysłowice Towarowa”. Przybędzie więcej kursów do Centrum Miasta, które teraz linia 995 kończyła w Brzęczkowicach lub w Kosztowach. Na ulicy Konopnickiej uruchomione zostaną trzy przystanki w następującej lokalizacji:

  • Krasowy Zielnioka – skrzyżowanie ulicy Konopnickiej z ulicą Zielnioka;
  • Larysz Spokojna – skrzyżowanie ulicy Konopnickiej z ulicą Spokojną;
  • Larysz Jaworowa – skrzyżowanie ulicy Konopnickiej z ulicą Jaworową;

Linia kursować będzie codziennie na rozkładach obowiązujących w dni robocze i wolne oprócz 25 grudnia, Nowy Rok oraz Pierwszy Dzień Świąt Wielkanocnych. KZK GOP pracuje nad połączeniem “Starej Wesołej” z Centrum Miasta.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również