Wiadomości z Mysłowic

LIVE Q&A / Inkubator Muzyczny w Mysłowickim Ośrodku Kultury

  • Dodano: 2021-04-09 06:30, aktualizacja: 2021-04-08 21:38

Od wielu lat Mysłowice kojarzą się z muzyką. Hasło "Mysłowice dobrze brzmiące" wciąż pojawia się w przestrzeni publicznej i nadal jest aktualne.

Jako instytucja kultury, która stale współpracuje z zespołami muzycznymi i muzykami indywidualnymi, chcielibyśmy wzmocnić wydźwięk tych słów i zaprosić Państwa do wspólnego projektu, który nazywa się "Inkubator Muzyczny".
Podczas najbliższej transmisji na żywo chcielibyśmy opowiedzieć więcej na temat projektu, przybliżyć jego ideę, zaprezentować pierwszych wykonawców w naszej bazie, opowiedzieć o najbliższych planowanych wydarzeniach i ich formule, ale przede wszystkim - odpowiedzieć na Wasze pytania. Jeśli zastanawialiście się, czy warto zgłosić się do tego projektu i z czym wiąże się to uczestnictwo, jeśli jest coś, co chcielibyście jeszcze wiedzieć odnośnie Inkubatora Muzycznego - śmiało dołączajcie do naszej transmisji!

Pytania będzie można zadawać zarówno bezpośrednio w komentarzach podczas trwania transmisji, ale także wcześniej - np. w dyskusji tego wydarzenia. Na pewno na wszystkie pytania uzyskacie odpowiedź.

Więcej na temat projektu przeczytacie tutaj: www.m-ok.pl/inkubator-muzyczny.

  • 16/04/2021
  • g. 18:00
  • Live FB MOK

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również