Wiadomości z Mysłowic

Miejska Biblioteka Publiczna w Mysłowicach zaprasza na wystawę - zabawę

  • Dodano: 2021-11-08 07:15, aktualizacja: 2021-11-08 07:26

Miejska Biblioteka Publiczna w Mysłowicach zaprasza wszystkich czytelników literatury dla dzieci na wystawę prezentującą najpopularniejsze serie i najbardziej lubianych bohaterów z Zakamarkowych książek.

Wystawa jest jednocześnie zabawą – każda z 15 plansz zawiera pytanie o przedstawione na niej postaci. Dla tych, którzy odpowiedzą na najwięcej pytań, przewidujemy książkowe upominki.

Przyjdźcie, obejrzyjcie i sprawdźcie, ile pamiętacie z przeczytanych książek!  A może będzie to podpowiedź, co w najbliższym czasie wypożyczyć z biblioteki?

  • Miejsce: Filia nr 11, ul. Mikołowska 40
  • Termin: do 30 listopada 2021 r.

Współorganizator:

Wydawnictwo Zakamarki od prawie 14 lat wydaje cenione na całym świecie i tłumaczone na dziesiątki języków szwedzkie książki dla dzieci. Ofertę uzupełniają starannie dobrane tytuły francuskie. Wiele Zakamarkowych publikacji to książki obrazkowe dla młodszych dzieci, jest też sporo ciekawych propozycji dla dzieci starszych, czytających już samodzielnie. Najbardziej popularne serie to książki o Lassem i Mai, Piaskowym Wilku, Mamie Mu czy Albercie Albertsonie.

Miejska Biblioteka Publiczna w Mysłowicach zaprasza na wystawę - zabawę / fot. MBP

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również