Wiadomości z Mysłowic

Miejskie żłobki oraz przedszkola w Mysłowicach nie wznowią funkcjonowania od 6 maja!

 • Dodano: 2020-05-04 11:30

Prezydent Miasta Mysłowice podjął decyzję, że miejskie żłobki, przedszkola, instytucje kultury (MOK, MDK, Muzeum Miasta Mysłowice), biblioteki publiczne w Mysłowicach nie zostaną otwarte 6 maja z uwagi na wysoki poziom zakażeń koronawirusem w woj. śląskim.

Jeżeli sytuacja epidemiczna na to pozwoli, planowany termin otwarcia w/w instytucji to 24 maja br. Jednocześnie prezydent miasta zwraca się z apelem do organów prowadzących niepubliczne żłobki i przedszkola o analogiczne działanie z Miastem w tym zakresie.

Komentarze (3)    dodaj »

 • Bartuś 9 lat

  Bardzo dobra decyzja mam 2 dzieci i też się nie zgodziłem na przeczkole w jak polak chce to potrafi pogodzić się z zostaniem w domu i nie ryzykowaniem a ten co ma dużo kasy to będzie zawsze narzekał i nigdy nie poczuje ciepła domu, rodziny ma na to szansę dla niektórych rodzin to powinna być szansa na spędzanie czasu z dziećmi zadze ją wykorzystać bo czasu się nie cofnie ani psychiki dziecka pozdrawiam

 • Iwona

  Przedszkole,Nie osądzaj, bo każdy ma inną sytuację rodzinną, materialną itp Masa dzieci chodzących do przedszkola jest zdrowa psychicznie, co to ma do rzeczy?

 • Zofia

  Brawo Panie Prezydencie Śląsk najwięcej zachorowań i po co otwierać przedszkola i żłobki żeby byly tak jak DPS

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również