Wiadomości z Mysłowic

Modernizacja sieci wodociągowej w Mysłowicach. Wystąpią przerwy w dostawie wody

  • Dodano: 2024-07-10 13:00

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Mysłowice (MPWiK) informuje mieszkańców o nadchodzących pracach modernizacyjnych, które mogą spowodować czasowe niedogodności w dostawie wody. W nocy z 10 na 11 lipca, od godziny 22:00 do 7:00, w związku z pracami prowadzonymi przez GPW S.A. z siedzibą w Katowicach, mogą wystąpić przerwy w dostawie wody lub obniżone ciśnienie na licznych ulicach Mysłowic.

Mieszkańcy tych ulic nie będą mieli wody

Te ulice zostaną dotknięte przerwą w dostawie wody: 1000 -Lecia Państwa Polskiego, Armii Krajowej, Astrów, Barbary, Bratków, Cegielnianej, Chopina, Działkowej, Fitelberga, Janowskiej, Jodłowej, Świerkowej, Katowickiej, Kraszewskiego, Krokusów, Kwiatowej, Lompy, Maków, Mickiewicza, Mikołowskiej, Moniuszki, Oświęcimskiej, Partyzantów, Prusa, Reymonta, Stokrotek, Wojska Polskiego, Wielkiej Skotnicy, Wyspiańskiego, Górniczej, Słupeckiej, Wysockiego, Karola Miarki (nr 30,32).

Aby zminimalizować niedogodności dla mieszkańców, MPWiK zapewni dostęp do beczkowozu, który będzie dostarczał wodę na potrzeby gospodarstw domowych. 

Modernizacja sieci wodociągowej w Mysłowicach. Wystąpią przerwy w dostawie wody

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również