Wiadomości z Mysłowic

Moto Mikołaje odwiedzą mysłowickie domy dziecka

  • Dodano: 2018-11-26 11:45

W tym roku już po raz szósty grupa Motocyklowe Mysłowice organizuje dla dzieci z mysłowickich domów dziecka akcję „Moto Mikołaje”. Dzięki nim podopieczni placówek zostaną obdarowani mnóstwem prezentów. Aktualnie trwa zbiórka darów, poprzez którą każdy może się włączyć i wspomóc szczytną inicjatywę.

W mysłowickim markecie Tesco przy ul. Mikołowskiej stoją kosze, do których każdy zainteresowany może dorzucić od siebie wybrany prezent, jak np. słodycze, artykuły szkolne, zabawki, sprzęt sportowy czy maskotki. Ponadto w tym roku od podopiecznych placówek zebrano osobiste listy, w których dzieci napisały swoje marzenia. Jeśli ktoś chciałby zostać darczyńcą i spełnić jedno z takich marzeń, można kontaktować się poprzez fan page na portalu Facebook Motocyklowe Mysłowice M&M.

Przekazanie zebranych rzeczy będzie miało miejsce w niedzielę 9 grudnia podczas uroczystego motocyklowego przejazdu ulicami Mysłowic. Moto Mikołaje wyruszą o 10.00 spod marketu Tesco i pojadą odwiedzić wszystkie tutejsze domy dziecka. W okolicach 12.00-13.00 zawitają na mysłowicki rynek, na którym odbywać się będzie jarmark świąteczny.

Serdecznie zapraszamy wsparcia i udziału w akcji.

Następna informacja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.