Wiadomości z Mysłowic

Mysłowiccy policjanci na Festynie Rzemieślniczym

  • Dodano: 2018-05-28 09:00

W minioną sobotę na terenie kompleksu sportowego Górnik 09 Mysłowice zorganizowany został Festyn Rzemieślniczy.

Nie zabrakło na nim mysłowickich policjantów ze Sznupkiem oraz licznymi atrakcjami. Obecne na festynie dzieci mogły zrobić sobie zdjęcie z policyjną maskotką, spróbować swoich sił na symulatorze motocykla, a także obejrzeć pokaz wyszkolenia psa służbowego.
W sobotę 26 maja na terenie stadionu Górnik 09 Mysłowice po raz kolejny zorganizowany został Festyn Rzemieślniczy. W festynie udział wzięli policjanci z mysłowickiej komendy, którzy przygotowali dla obecnych liczne atrakcje. Mundurowym towarzyszył Sznupek, z którym dzieci chętnie bawiły się i robiły zdjęcia. Na odważniejszych czekał rowerowy tor przeszkód oraz symulator jazdy na motocyklu. Oblegany był również motocykl policyjny oraz radiowóz. Nie lada atrakcją był pokaz wyszkolenia psa służbowego wykonany przez przewodników z KMP Sosnowiec. Policjanci rozdawali też uczestnikom festynu elementy odblaskowe i przypominali, jak ważne jest ich stosowanie podczas korzystania z dróg po zmierzchu.

Spotkania z młodymi mieszkańcami Mysłowic to przede wszystkim możliwość przeprowadzenia przez stróżów prawa szeroko rozumianych działań profilaktyczno – edukacyjnych. W ten sposób dzieci nie tylko zaznajamiają się z pracą policjantów. Jest to także doskonała okazja do rozmów o ich bezpieczeństwie.

Mysłowiccy policjanci na Festynie Rzemieślniczym


Źródło: KMP Mysłowice

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.