Wiadomości z Mysłowic

Mysłowice Alternatywnie - Starówka. Koncert F3NY i Dumbdog

  • Dodano: 2022-08-12 07:30, aktualizacja: 2022-08-12 07:42

W najbliższą sobotę odbędzie się kolejny koncert w ramach Mysłowice Alternatywnie - Starówka.

Mysłowice Alternatywnie na Rynku

13 sierpnia po raz kolejny na mysłowickim Rynku spotkanie w ramach projektu Mysłowice Alternatywnie - Starówka. Przed wami zapowiadany koncert niespodzianka! A dlaczego niespodzianka?

Przy trzecim koncercie w ramach naszego projektu łączymy siły z MOKowym projektem mającym na celu promowanie artystów z naszego miasta – Inkubator muzyczny - oraz ze znanym fanom mocniejszych brzmień, Schronem Muzycznym MASH. Jeżeli nie znacie jeszcze tego miejsca, musicie koniecznie to zmienić! MASH to nie tylko sala prób, z której mogą korzystać zespoły, ale także organizator różnych przedsięwzięć kulturalnych. Dodatkowo tego dnia zagra nie jeden, a dwa zespoły! - przekazują organizatorzy.

Wydarzenie rozpocznie koncert zespołu F3NY, czyli synthpopowego tria, które powstawało przez współpracę na odległość. Igor i Agata tworzyli muzykę w cieszyńskim akademiku, a wokalista Daniel nagrywał swoje partie wokalne w domowym zaciszu. F3NY mimo krótkiego stażu scenicznego mieli okazję zagrać już, m.in. na Cieszynaliach czy też Juwenaliach Śląskich u boku Kwiatu Jabłoni i grupy WaluśKraksaKryzys.

Następnie na scenie pojawi się zespół, który z pewnością przypadnie do gustu fanom muzyki elektronicznej - Dumbdog. To mysłowicki zespół, którego początki sięgają 2020 roku. Ich muzyka to połączenie psychopopu i elektropopu z domieszką łagodnych, gitarowych brzmień.

Mysłowice Alternatywnie - Starówka to projekt realizowany z funduszy Mysłowickiego Budżetu Obywatelskiego i ma na celu ożywienie rynku poprzez organizację wydarzeń kulturalnych.

  • Koncert F3NY i Dumbdog
  • Sobota, 13.08.2022, godzina 19:00
  • Wstęp wolny

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również