Wiadomości z Mysłowic

Mysłowice: Dzień Pracownika Socjalnego

  • Dodano: 2020-11-20 10:00

Informacja Prezydenta Miasta Mysłowice.

Szanowni Państwo,

Dzień Pracownika Socjalnego jest okazją do tego aby podziękować za trud i zaangażowanie w pracy na rzecz drugiego człowieka. To wielkie święto tych, którzy z poświęceniem niosą pomoc.

Przy tej okazji chcę zwrócić szczególną uwagę na pełne empatii, zrozumienia i szacunku podejście do problemów innych, a także szerokie spektrum działań podejmowanych przez pracowników socjalnych. Dzięki wiedzy, empatii a często również odwadze cywilnej wspieracie Państwo rodziny i osoby najbardziej potrzebujące. Obdarzacie innych troską i zainteresowaniem co sprawia, że ludzie odzyskują wiarę w lepsze jutro. Jednocześnie ciąży na Was ogromna społeczna odpowiedzialność. Niejednokrotnie napotykacie na swojej drodze trudności, a mimo to nadal walczycie o tych, którzy mierzą się w życiu z przeciwnościami losu. Jest to postawa godna najwyższego uznania. „Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas”.

Wszystkim Pracownikom, których działalność związana jest z obszarem pomocy społecznej życzę aby wyświadczane dobro wracało ze zdwojoną siłą. Życzę również determinacji w stawianiu czoła przeciwnościom oraz wielu sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Liczę, iż Państwa praca będzie stale otaczana ludzkim szacunkiem, zrozumieniem i wdzięcznością.

Prezydent Miasta Mysłowice
Dariusz Wójtowicz

Następna informacja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.