Wiadomości z Mysłowic

Mysłowice grają razem z WOŚP

  • Dodano: 2022-01-14 08:15, aktualizacja: 2022-01-14 08:30

W tym roku w Mysłowicach główne wydarzenia WOŚP skupione będą w hali MOSiR na ul. Bończyka i kręcić się będą wokół sportowych emocji.

Dzień pełen rozrywek

Zaplanowano rozgrywki piłki nożnej drużyn, które będą reprezentować przeróżne instytucje, stowarzyszenia czy fundacje. Będzie się działo bo reprezentacje walczyć będą o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Dariusza Wójtowicza.

Mecze przeplatane będą pokazami tanecznymi, sportowymi, animacjami i oczywiście licytacjami. Na zakończenie części sportowej wręczony zostanie puchar, a impreza przeniesie się na zewnątrz, gdzie w oczekiwaniu na światełko do nieba zaplanowaliśmy koncert zespołu muzycznego.

Tradycyjnie o godzinie 20.00 Mysłowice wyślą światełko do nieba poprzez pokaz laserów.

Warto również wspomnieć, że kawiarnia Caffe Artnova, która znajduje się na mysłowickim rynku, również włącza się w nasze działania organizując u siebie licytacje, których dochód zasili eSkarbonkę prezydenta miasta Mysłowice.

A jak o eSkarbonce mowa, to przypomina się, że w każdej chwili możecie ją zasilić, wystarczy kliknąć w link https://eskarbonka.wosp.org.pl/7prb81.

A jeżeli ktoś z Was ma coś do przekazania na licytację, może to zrobić w Urzędzie Miasta Mysłowice pok. 218.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również