Wiadomości z Mysłowic

Mysłowice nadal walczą z otyłością

  • Dodano: 2018-06-19 10:45

Urząd Miasta Mysłowice wygrał konkurs grantów zorganizowany przez Stowarzyszenie Zdrowych Miast Polskich, dzięki któremu może utworzyć kolejną, 15 osobową grupę wsparcia.

Program skierowany jest do mysłowiczan w wieku 16-18 lat ze stwierdzoną otyłością. O przyjęciu do programu decyduje wskaźnik BMI (malejąco). Rekrutacja rusza wczoraj i potrwa do 28 czerwca br.

W ramach projektu każda z 15 osób otrzyma 3-miesięczny karnet typu „open” na korzystanie z siłowni oraz wszystkich zajęć fitness oferowanych przez wybranego wykonawcę, dla każdego zaplanowano konsultację z trenerem wraz z pełnym treningiem. Projekt przewiduje również przeprowadzenie 8 spotkań grupowych z trenerem (zajęcia funkcjonalne), przeprowadzenie 4 spotkań grupowych z dietetykiem oraz 1 warsztat kulinarny.

Warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w projekcie jest dostarczenie do Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych wypełnionego przez rodzica/opiekuna prawnego formularza zgłoszeniowego.

Program realizowany będzie przez 4 miesiące w okresie od 1 czerwca 2018 r. do 7 listopada 2018 r.

W maju br. Urząd Miasta Mysłowice podczas konferencji w Świdniku organizowanej przez Stowarzyszenie Zdrowych Miast Polskich otrzymał statuetkę z podziękowaniem za współpracę i zaangażowanie w sprawy Stowarzyszenia.

Pliki do pobrania:
Formularz zgłoszeniowy  (168.65 KB)
Regulamin (3758.77 KB)
Informacja o przetwarzaniu danych (73.09 KB)

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.