Wiadomości z Mysłowic

Mysłowice nie zwalniają tempa

  • Dodano: 2021-07-28 06:30, aktualizacja: 2021-07-28 20:52

Piątek 23 lipca zaczął się już klasycznie od jogi prowadzonej przez DarJa – Joga Kameralne studio zdrowego ruchu na Hubertus Wake & Fun o godzinie 17:00.

  1. Tego samego dnia rozpoczęła się dziewiąta już edycja AlterFest, gdzie można było spędzić czas przy doskonałej muzyce i doskonałym towarzystwie. Scenę zaszczycili tacy artyści jak Mark Mantra, Agata Karczewska, WaluśKraksaKryzys, Lordofon, Paulina Przybysz, Oxford Drama, RAT KRU, Bluszcz, Piernikowski oraz KAMP!. Imprezę sponsorowali On Lemon Polska, Browar Racibórz oraz Wellbee.
  2. Sobotnie popołudnie w Parku Słupna zabrzmiało w rytmach dance, lata 80’ i 90’, disco polo – czyli Beach Party na Słupnej. Kolejnym imprezowym wydarzeniem tego samego dnia było Summer Vibes na Hubertus Wake & Fun. Publikę rozbujali DJ Dan, Francesco Dolas, Sejner & HyperCrew, Junior oraz XL.
  3. Niedziela rozpoczęła się jak co tydzień Śniadaniem na polanie, na które mieszkańcy kochają przychodzić wraz z najbliższymi. Można było wziąć udział w porannym treningu Jogi, który zapewniła DarJa – Joga kameralne studio zdrowego ruchu. Również możliwe było bezpłatne skonsultowanie się z logopedą Natalią Wylenżek.

Niedzielny wieczór umiliło Filmowe leżakowanie w Parku Słupna. Francuska komedia pt. "Poznajmy się jeszcze raz” to pełen humoru, przebój francuskiego kina z rewelacyjną obsadą i błyskotliwym scenariuszem.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również