Wiadomości z Mysłowic

Mysłowice: Poszukiwany listem gończym zatrzymany przez kryminalnych

  • Dodano: 2020-04-21 08:45, aktualizacja: 2020-04-21 08:56

Policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali 44-letniego mysłowiczanina poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna przed wymiarem sprawiedliwości ukrywał się od grudnia ubiegłego roku. Dzięki pracy operacyjnej mysłowickich policjantów trafił już do więzienia, gdzie odbędzie zasądzoną karę półtorej roku pozbawienia wolności.

Policjanci wydziału kryminalnego mysłowickiej komendy zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się zatrzymali w minioną środę (15.04.) 44-letniego mysłowiczanina. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej. Przed wymiarem sprawiedliwości 44-latek ukrywał się od grudnia ubiegłego roku. Intensywne działania operacyjne oraz bardzo dobre rozpoznanie w rejonie pozwoliły na ustalenie jego miejsca przebywania. Został zatrzymany, gdy tylko na chwilę opuścił swoje tymczasowe lokum. Trafił już do więzienia, gdzie odsiedzi zasądzoną karę półtorej roku pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również