Wiadomości z Mysłowic

Mysłowice świętują 40-lecie Przedszkola nr 16! [GALERIA]

  • Dodano: 2024-06-20 12:00

W tym tygodniu Przedszkole nr 16 w Mysłowicach obchodziło swoje 40-lecie. Z tej okazji  odbył się uroczysty festiwal, na który zaproszono przyjaciół, rodziców, znajomych oraz absolwentów placówki.

Występy dzieci na scenie

Uroczystość rozpoczęła się od występów artystycznych przedszkolaków, którzy zaprezentowali swoje talenty taneczne, wokalne i aktorskie. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem i radością występowały na scenie, a publiczność nagradzała ich występy gromkimi oklaskami.

Kącik wspomnień i strefa animacji

Po części artystycznej goście mogli udać się do specjalnie przygotowanego kącika wspomnień, gdzie mogli przejrzeć stare zdjęcia z życia przedszkola i powspominać dawne czasy. Dla dzieci przygotowano natomiast strefę animacji z różnymi zabawami i grami.

Pyszne jedzenie i koncerty

Nie zabrakło oczywiście pysznego jedzenia i napojów. Goście mogli skosztować różnych potraw, a także słodkich przekąsek. Na zakończenie festiwalu odbył się koncert, podczas którego wystąpił kultowy zespół Myslovitz.

40 lat tradycji i sukcesów

40-lecie Przedszkola nr 16 w Mysłowicach to okazja do podsumowania dotychczasowych osiągnięć i spojrzenia w przyszłość. Placówka może pochwalić się wieloletnią tradycją i sukcesami w edukacji i wychowaniu dzieci. Przez jej mury przewinęły się tysiące wychowanków, którzy dziś są wartościowymi członkami społeczeństwa.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również