Wiadomości z Mysłowic

Mysłowicka giełda działa w najlepsze!

  • Dodano: 2020-11-23 10:15

Mimo szalejącej pandemii koronawirusa i wprowadzonych obostrzeń, wielu miłośników motoryzacji odwiedza mysłowicką giełdę samochodową w poszukiwaniu swojego wymarzonego pojazdu.

Handel kwitnie

Pandemia koronawirusa znacząco wpłynęła na życie każdego z nas – skutki pandemii szczególnie odcisnęły swoje piętno na wszelkiego rodzaju handlu. Jednak mimo pandemii, wiele osób przychodzi na mysłowicką giełdę samochodów, która jest znana na całym Śląsku. Tłumy na giełdzie można zaobserwować szczególnie w niedzielę, podczas trwania głównej giełdy – wtedy całe rodziny decydują się na odwiedzenie terenu targowiska w poszukiwaniu wymarzonego samochodu.

Raj dla fanów motoryzacji

Teren giełdowy mieści się przy ulicy Obrzeżnej Północnej 24 w Mysłowicach. Główna giełda odbywa się w niedzielę w godzinach 8:00 – 13:00. Na terenie giełdy znajduje się wiele towarzyszących obiektów, takich jak stacja diagnostyczna, salon motocykli i skuterów a także wiele pawilonów handlowych. Na giełdzie znajduje się średnio około 1000 wystawionych na sprzedaż samochodów – zarówno osobowych, jak i dostawczych.

Bezpieczne transakcje

Giełda samochodowa w Mysłowicach zdobyła sobie grono wiernych odwiedzających w ciągu swojej długiej działalności na rynku. Klienci mogą wybierać spośród sporej gamy samochodów używanych – wystawcy dbają o stan techniczny wystawianych pojazdów. Poza kupnem, odwiedzający mogą również sprzedać swój samochód za gotówkę!

Jak widać opcji jest wiele – z biegiem lat zainteresowanie giełdą nie maleje, nawet pomimo szalejącej na świecie pandemii, która znacząco utrudniła codzienne funkcjonowanie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również