Wiadomości z Mysłowic

Mysłowicki areszt zaapelował do przedsiębiorców: Zróbcie niezły biznes za kratkami!

  • Dodano: 2021-05-24 06:45, aktualizacja: 2021-05-24 06:55

Areszt Śledczy w Mysłowicach zaapelował do lokalnych przedsiębiorców, ponieważ posiada do dyspozycji wolne pomieszczenie o powierzchni ok. 45 m2.

Osadzeni mogliby tam pracować dla firm.

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

 Areszt Śledczy w Mysłowicach dysponuje wolnym pomieszczeniem o powierzchni ok. 45m2 wyposażonym w węzeł sanitarny, umiejscowionym na drugiej kondygnacji budynku. Istnieje możliwość podjęcia z nami współpracy polegającej na odpłatnym zatrudnieniu skazanych z naszej jednostki, którzy w tym pomieszczeniu mogliby wykonywać dla Państwa pracę – informuje mysłowicki areszt.

Praktyka taka realizowana jest na terenie wielu jednostek penitencjarnych w całej Polsce i cieszy się ogromną popularnością wśród przedsiębiorców. W obliczu problemu, jakim jest obecnie brak pracowników na rynku pracy, jeżeli profil Państwa działalności pozwala na takie rozwiązanie, serdecznie zapraszamy na spotkanie z Dyrektorem jednostki celem bliższego zapoznania się z tematem zatrudniania skazanych, a zwłaszcza poznania korzyści dla Przedsiębiorców wynikających z takiego rozwiązania – dodają pracownicy aresztu na stronie internetowej.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również