Wiadomości z Mysłowic

Mysłowicki policjant podwójnym Mistrzem Polski w badmintonie

  • Dodano: 2021-09-23 07:00, aktualizacja: 2021-09-23 07:14

Aspirant sztabowy Dariusz Opatrzyk z mysłowickiej komendy wywalczył dwa złote medale podczas IX Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Badmintonie.

W dniach 17-19 września br. w Zagnańsku w woj. świętokrzyskim odbyły się IX Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Badmintonie. W zawodach udział wzięło blisko 100 uczestników, reprezentujących formacje: policji, wojska, służby więziennej, straży granicznej, straży pożarnej i żandarmerii wojskowej.

Zawody po raz kolejny okazały się bardzo udane dla policjanta z Mysłowic

Wśród tak licznej grupy, w grze singlowej w kategorii 40+ okazał się bezkonkurencyjny, wygrywając wszystkie swoje mecze i zdobywając tytuł Mistrza Polski Służb Mundurowych. Trzydniowy turniej był bardzo wyczerpujący, ponieważ z roku na rok poziom sportowy zawodów jest coraz wyższy.

Nasz reprezentant zagrał także w grze deblowej ze swoim kolegą Łukaszem z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Policyjny duet poprawił swoje osiągnięcie z ubiegłego roku (3. miejsce) i tym razem stanął na najwyższym stopniu podium. Za te osiągnięcia mysłowicki policjant został także wybrany jednym z trzech najlepszych zawodników całych mistrzostw.

Aspirant sztabowy Dariusz Opatrzyk w codziennej służbie zajmuje się profilaktyką. W czasie wolnym zawsze znajduje czas na ulubiony sport i systematyczny trening. Swoją miłością do badmintona próbuje również zarazić dzieci i młodzież.

Mysłowicki policjant podwójnym Mistrzem Polski w badmintonie / fot. KMP Mysłowice

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również