Wiadomości z Mysłowic

Mysłowiczanin okradł kobietę, z którą umówił się przez internet

  • Dodano: 2020-06-25 11:30

Mysłowiccy kryminalni zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który okradł poznaną w internecie kobietę. Podczas umówionego spotkania, mysłowiczanin zabrał jej torebkę z telefonem, dokumentami i pieniędzmi. Szybko jednak został namierzony przez policjantów.  Usłyszał już zarzuty, do których się przyznał. Grozi mu do 5 lat więzienia.

W niedzielne popołudnie do mysłowickiej komendy przyszła roztrzęsiona kobieta

19-letnia mieszkanka Czeladzi oświadczyła policjantom, że w internecie poznała chłopaka, z którym umówiła się na spotkanie w Mysłowicach. W trakcie tego spotkania mężczyzna miał ukraść kobiecie torebkę z telefonem, dokumentami i pieniędzmi, po czym uciekł zostawiając 19-latkę w lesie. Zdezorientowanej i wystraszonej udało się dotrzeć do komendy, gdzie sprawą zajęli się kryminalni. Na podstawie zebranych informacji, już kilkadziesiąt minut po zdarzeniu, nieuczciwy mężczyzna został zatrzymany. Okazał się nim 20-letni mysłowiczanin. Mieszkaniec naszego miasta wskazał policjantom miejsce, w którym schował skradzione rzeczy. Po doprowadzeniu do komendy usłyszał zarzuty, do których się przyznał. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności podczas nawiązywania kontaktów przez internet z nieznajomymi. Zanim udamy się na takie spotkanie z nowo poznaną osobą, poinformujmy kogoś bliskiego z kim się umówiliśmy i gdzie, żeby w razie nieprzewidzianych sytuacji pomoc mogła dotrzeć na czas.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Gus

    W lesie mówicie; fajnie jak na pierwszą randkę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.