Wiadomości z Mysłowic

Nieodpowiedzialni kierujący w rękach mysłowickich policjantów

  • Dodano: 2022-02-02 07:00, aktualizacja: 2022-02-01 15:51

W ubiegły weekend mysłowiccy policjanci zatrzymali trzech kierujących, którzy nie powinni tego dnia wsiadać za kierownicę.

Mysłowiccy policjanci nieustannie kontrolują trzeźwość kierujących pojazdami. Dzięki takim właśnie kontrolom, w ubiegły weekend mundurowi zakończyli podróż aż trzech osób, które nie powinny wsiadać za kierownicę.

Nietrzeźwi kierujący

W sobotę tuż przed 20.00 na ulicy Obrzeżnej Północnej uwagę policjantów z mysłowickiej drogówki przykuł kierujący oplem. W trakcie kontroli okazało się, że 29-latek z Bytomia znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało w jego organizmie prawie 2,3 promila alkoholu. Dodatkowo okazało się, że brał on także narkotyki. Bytomianin posiadał również sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Podczas kontroli policjanci znaleźli w jego aucie woreczek z amfetaminą.

Kolejny nieodpowiedzialny kierujący został zatrzymany przez policjantów z mysłowickiej patrolówki w niedzielę na ulicy Katowickiej. Kierujący hondą 22-letni mieszkaniec Będzina również prowadził pojazd w stanie nietrzeźwości. W jego przypadku badanie wykazało prawie 0,7 promila alkoholu w organizmie. Nie posiadał on także uprawnień do kierowania pojazdami.

W nocy z niedzieli na poniedziałek przy ulicy Świerczyny policjanci z mysłowickiej drogówki zatrzymali kolejnego kierującego, którego stan wykluczał dalsze prowadzenie pojazdów. 27-latek z Mysłowic kierował oplem, będąc pod wpływem środków odurzających.

Teraz o dalszym losie tych mężczyzn zdecyduje sąd.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również