Wiadomości z Mysłowic

Podtekst&StageART: Zaplątani w tańcu w Mysłowicach

  • Dodano: 2019-03-07 13:30

Gra doznań, kolorów i dźwięków będąca jednocześnie podróżą w świat najpopularniejszych bajek Walta Disneya – przed nami premiera niecodziennego widowiska teatralno-muzycznego „ZAPLĄTANI w TAŃCU” realizowanego przez studio tańca StageART oraz teatr "Podtekst".

Któż z nas nie kojarzy takich bajek, jak „Mała Syrenka”, „Zaplątani”, „Herkules”, „Piękna i Bestia” czy „Kopciuszek”? To właśnie bajki Walta Disneya stały się inspiracją do stworzenia kolejnego dzieła teatralno-muzycznego, które będzie miało swoją premierę 24 marca 2019 r. o godz. 18.00 w MOK w Brzezince.

Więcej o spektaklu

Spektakl taneczno-muzyczny jest efektem twórczej pracy aktorów teatru Podtekst oraz tancerzy Studia Tańca StageART. To kompilacja piosenek wykonywanych przez aktorów, do których aranżacje taneczne przygotowuje Weronika Zacher.

Jest to pierwsze tego typu wydarzenie realizowane z inicjatywy Teatru Podtekst – mówi Michał Skiba reżyser oraz dyrektor Mysłowickiego Ośrodka Kultury.

Widowisko kierowane jest do wszystkich grup wiekowych i jesteśmy przekonani, że przypadnie do gustu publiczności. Z pewnością będzie to wyjątkowo spędzony czas zarówno dla najmłodszych jak i dorosłych.

Sprzedaż biletów:

  • MOK Brzezinka, ul. Laryska 5
  • MOK, ul.Grunwaldzka 7
Podtekst&StageART: Zaplątani w tańcu w Mysłowicach

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również