Wiadomości z Mysłowic

Podziękowanie byłego Wiceprezydenta Mysłowic

  • Dodano: 2018-01-04 10:15

Podziękowanie byłego Wiceprezydenta Mysłowic.

W związku z zaistniałą sytuacją, w efekcie której przedwcześnie zakończyłem pełnić swoją funkcję w Urzędzie Miasta Mysłowice, chciałbym przekazać kilka słów tym, z którymi miałem okazję współpracować.

Przede wszystkim składam ogromne podziękowania pracownikom wszystkich wydziałów UM Mysłowice, a także pracownikom podległych gminie spółek i zakładów budżetowych oraz dyrektorom poszczególnych placówek oświatowych, kulturalnych i sportowych za ostatnie 3 lata współpracy, które w moim odczuciu były naprawdę efektywne. Cieszę się, że mieliśmy okazję wspólnie podjąć działania i inicjatywy, które na długo służyć będą mieszkańcom.Wierzę, że Wasz wkład i determinacja pozwolą na jeszcze wiele pożądanych zmian w naszym mieście.

Pokładam ogromne nadzieje, iż to, w co ja osobiście wierzę, czyli wspólne dobro i rozwój naszego miasta, przyświeca każdemu. Jeśli tak będzie, któregoś dnia obudzimy się z myślą, że to jest to miejsce, w którym chcemy żyć. Tymczasem chciałbym przekazać wszystkim Wam najserdeczniejsze życzenia tego, by Nowy Rok i każdy kolejny były coraz lepsze. By dawały coraz więcej i pozwalały nam dawać coraz więcej! Do siego roku!


Bernard Pastuszka
były Wiceprezydent
Miasta Mysłowice

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również