Wiadomości z Mysłowic

Policjanci uratowali mężczyznę, który zamierzał skoczyć z Mostu Niepodległości

  • Dodano: 2020-08-04 11:30

Mysłowiccy policjanci uratowali mężczyznę, który zamierzał skoczyć z Mostu Niepodległości.

Stróże prawa w ostatniej chwili odciągnęli 19-latka od barierek i zapewnili pomoc do czasu przyjazdu karetki pogotowia. Dzięki działaniom mundurowych mężczyzna trafił już pod specjalistyczną opiekę.

W nocy z czwartku na piątek (30/31.07) policjanci mysłowickiej drogówki, podczas patrolu ul. Krakowskiej zauważyli zaparkowany na środku Mostu Niepodległości pojazd z włączonymi światłami awaryjnymi i dwóch mężczyzn szarpiących się przy mostowych barierach. Gdy stróże prawa podjechali bliżej i wysiedli z radiowozu żeby sprawdzić powód szarpaniny, jeden z mężczyzn zaczął krzyczeć, że popełni samobójstwo.

Szybka reakcja policji

Dzięki natychmiastowej reakcji mundurowych desperat w ostatniej chwili został powstrzymany. Okazał się nim 19-letni mieszkaniec Sosnowca. Mężczyzna był bardzo agresywny, próbował uderzać głową o chodnik i bariery, a także starał się wyrywać interweniującym policjantom. Stróże prawa uspokajali sosnowiczanina i zapewnili pomoc do czasu przyjazdu karetki pogotowia. Decyzją lekarza mężczyzna przewieziony został do specjalistycznego szpitala, gdzie zapewniono mu właściwą opiekę i pomoc.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również